CHS Whippet Bosini

Vítejte v chovatelské stanici Vipetů.

Na našem ranči chováme nejen koně ale i pejsky. A to konkrétně chrty středního vzrůstu, pocházející z Anglie, plemene whippet. Whippeti jsou úžasní společníci. Určitě každého napadne, že chrt potřebuje velké množství pohybu, ale není tomu tak. Ano, rádi se proběhnou, nejlépe vysokou rychlostí, ale stačí jim čas strávený venku jako ostatním psím plemenům. A pak velmi rádi ulehnou do pelíšku, ale ještě raději se svým páníčkem na gauč. Milují i děti, nejsou konfliktní, mají ideální velikost.

Máme 4 fenky a jednoho pejska. Všichni jsou především členy naší velké rodiny, čítající dohromady 5 psů, 2 kočky, 1 kravku, 2 ovce a 25 koní. Vipeti mají u nás k dovádění svoji samostatnou zahradu, a samozřejmě je bereme i sebou na vyjížďky na koních. Jsou zvyklý cestovat, a to jak na výlety po okolních horách tak i na tréninky coursingu, kterému se věnujeme. Našim cílem je mít vyrovnané, kvalitní, hodné a veselé psy. Což se nám daří. 

13. 2. 2024 se nám narodili v Chs Bosini 4 vipetí miminka - vrh B. Dva kluci a dvě holčičky. Štěňátka i maminka se mají moc dobře a krásně prospívají. Maminkou je fenka Favorita Bianca a tatínkem Huckelberry Fin VIP Poppet. Oba rodiče jsou výstavně úspěšní, oba jsou vítězové své třídy, tatínek je champion celé výstavy, vítěz třídy i...

Dne 2. 2. 2024 se v naší CHS narodila první štěňátka - vrh A. Narodilo se 7 chlapečků a 1 holčika. Maminkou je úžasná fenka Bellissima Biance Brigmonia Bohemia.

Vytvořte si webové stránky zdarma!