CHS Whippet Bosini

Vítejte v chovatelské stanici Vipetů. 

Máme 4 fenky a jednoho psa. Všichni jsou především členy naší velké rodiny, čítající dohromady 5 psů, 2 kočky, 1 kravku, 2 ovce a 25 koní. Vipeti mají u nás k dovádění svoji samostatnou zahradu, a samozřejmě je bereme i sebou na vyjížďky na koních. Jsou zvyklý cestovat, a to jak na výlety po okolních horách tak i na tréninky coursingu, kterému se věnujeme. Našim cílem je mít vyrovnané, kvalitní, hodné a veselé psy. Což se nám daří. 

Nejmenší z vrhu A chlapeček Ares Bosini jestě jako poslední čeká na tu svoji nejlepší rodinku. Aresek bude vhodny jen jako rodinny kamarad s společník jelikož mu nesestoupíla obě varlátka. Jinak je zdravý veselý, hravý uzasny klucina, ktereho si oblíbí každý. Nabízíme ho do laskavých rukou za sníženou cenu. Více info po telefonu.

13. 2. 2024 se nám narodili v Chs Bosini 4 vipetí miminka - vrh B. Dva kluci a dvě holčičky. Štěňátka i maminka se mají moc dobře a krásně prospívají. Maminkou je fenka Favorita Bianca a tatínkem Huckelberry Fin VIP Poppet. Oba rodiče jsou výstavně úspěšní, oba jsou vítězové své třídy, tatínek je champion celé výstavy, vítěz třídy i...

Dne 2. 2. 2024 se v naší CHS narodila první štěňátka - vrh A. Narodilo se 7 chlapečků a 1 holčika. Maminkou je úžasná fenka Bellissima Biance Brigmonia Bohemia.

Vytvořte si webové stránky zdarma!