Máme štěňátka vrh A

07.03.2024

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Dne 2. 2. 2024 se v naší CHS narodila první štěňátka - vrh A. Narodilo se 7 chlapečků a 1 holčika. Maminkou je úžasná fenka Bellissima Biance Brigmonia Bohemia. 

Anubis Bosini

Anubis - velký a statný klučina, s úžasnýma očima. Bude smetanový s modrým nádechem, a tmavší maskou na čumáčku. Bílé bříško a bílé packy. Již nyní je to velký bojovník a je vždy mezi prvními u jídla. Rád si hraje s ostatními kamarády a kouše je do ucha. 

Anubis je již v novém domově.


Amon Bosini

Amonek je opravdu krásně zbarvený klučina. Má velmi hezkou výraznou kresbu na hlavě i tělíčku a za krkem má bílý znak ve tvaru měsíce a proto dostal jméno Amon. Bude velký, vhodný pro sportovní využití i jako skvělý domácí kamarád. 


Amonek je již v rezervaci

Apollon Bosini

Tento krásný modrý chlapeček s úžasnýma modrýma očima vyhlíží svoji novou rodinu. Nejhravější ze všech štěňat, krásné stavby těla a s úžasným kukučem. 

Apolonek je zatím ještě volný. 

Amor Bosini

Amorek je krásně žíhaný chlapeček s úžasným pohledem plným lásky. Je to velký mazlík. Bude to skvělý rodinný kamarád pro děti i dospělé. Miluje pohlazení a rád si u vás v náručí zdřímne. Krémový s modrým žíháním. 

Amorek je již v novém domově.


Ares Bosini

Aresek je nejmenší chlapeček z vrhu, ale o to více je akční. Jako první chodil a běhal, jako první přelezl ohrádku a vyzkoušel granulky od mámy. Je to největší akčňák, a i když je nejmenší tak ho nepřehlédnete. Miluje lidi a aktivitu. Určitě by se mu líbilo v akční rodině třeba s dětmi. Bude hnědý s tmavým žíháním, má světlou náprsenku a pacičky. 

Zatím volný k rezervaci. 


Aton Bosini

Atonek je malý tygřík. Je krásně zbarvený do hněda s výrazným tmavým žíháním. Vypadá jak malý tygr. Je opravdu krásný a atraktivní. Je akční, rád baští ale i moc rád spinká. Po každém jídle jde jako první spát a nenechá se rušit. Je to velký pohodář a mazel. 

Tygřík je volný k rezervaci. 


Aranel Bosini 

Další velmi hezký klučina s tygříkovým zbarvením. Má více černomodré kresby než Atonek. Jeho pohled vás uchvátí. Má neuvěřitelně laskavé oči a milou povahu. Veliký mazel to je Atonek. 

V rezervaci


Arwen Bosini

Jediná holčička z tohoto vrhu. Krásná jemná a laskavá, s kouzelnýma očima a laskavou povahou princezny. Žíhaná po mamince s bílou náprsenkou, a koncem ocásku. 

Tato kráska je zatím volná. Tuto holčičku nabízíme i do spolumajitelství.  


Všechna štěňátka jsou s průkazem původu od asociace WKU. Budou 2x očkovaná, čipovaná, odčervovaná podle schématu. Domů si odvezou menší výbavičku, granulky na které jsou zvyklá, a se vším novým majitelům ráda poradím. Samozřejmostí je doživotní servis naší CHS Bosini, pohlídání v době dovolené a další. Štěňátka jsou vychovávaná v rodinném kruhu na našem ranči. Jejich rodiče jsou velmi milý společníci, rádi běhají a mají i úspěchy na výstavách. Oba rodiče jsou uchovněni pod asociací WKU a pes Cézar i pod FCI. 

Rezervovat si štěňátko můžete přímo na tel. 731 052 148, na mailu: shrkninice@seznam.cz. Více fotek a videa štěňátek najdete na našem FB - nick Lucie Niklová - profil s liškou. Ceny štěňátek jsou od 20ti tisíc korun. 

Těšíme se na návštěvu. Lucka Niklová CHS Bosini. 

Výstavní úspěchy Huckelberry Fin VIP Poppets - Cézar: Best in Group Moravia Dog Club Bílina 2023, Best in Show Moravia Dog Club Bílina 2023, Speciální cena od rozhodčí nejlepší pes výstavy 2023 Bílina. 

Na našem ranči chováme nejen koně ale i pejsky. A to konkrétně chrty středního vzrůstu, pocházející z Anglie, plemene whippet. Whippeti jsou úžasní společníci. Určitě každého napadne, že chrt potřebuje velké množství pohybu, ale není tomu tak. Ano, rádi se proběhnou, nejlépe vysokou rychlostí, ale stačí jim čas strávený venku jako ostatním psím plemenům. A pak velmi rádi ulehnou do pelíšku, ale ještě raději se svým páníčkem na gauč. Milují i děti, nejsou konfliktní, mají ideální velikost.

WKU – World Kennel Union, ČR je aktuálně  jedním z dvaceti čtyř členských států. WKU je nezávislá dobrovolná mezinárodní veřejná organizace, která sdružuje kolektivy veřejných organizací psů na základě dobrovolnosti, jednoty zájmů s cílem naplnit cíle své vlastní organizace a cíle stanovené Ústavou WKU (add. https://www.worldkennel.org/charter.html) a nezajišťuje zisk z její činnosti.

Koncepce je velmi podobná tomu modelu, který známe u FCI. Jen skupin je pět a nikoliv deset. Každá země je smluvně vázaná k základním pravidlům, etice činnosti, nicméně má plnou pravomoc si pravidla chovu ve své zemi nastavit podle sebe. Nikdo z venku do systému chovu nezasahuje, což dává obrovský prostor pro zlepšení podmínek pro majitele, chovatele, atraktivitu akcí a hlavně je možné poskytovat chovatelský servis BEZ JINDE POVINNÉHO MEZIČLÁNKU KLUBŮ. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!