Máme štěňátka vrh B

23.03.2024

13. 2. 2024 se nám narodili v Chs Bosini 4 vipetí miminka - vrh B. Dva kluci a dvě holčičky. Štěňátka i maminka se mají moc dobře a krásně prospívají. Maminkou je fenka Favorita Bianca a tatínkem Huckelberry Fin VIP Poppet. Oba rodiče jsou výstavně úspěšní, oba jsou vítězové své třídy, tatínek je champion celé výstavy, vítěz třídy i plemene. Mimo výstav jsou oba rodiče sportovně vedeni a to jak na coursingové hobby dráze tak především jako pracovní psy u koní na našem ranči. 

Bow Bosini

Velmi pěkně stavěný chlapeček světle krémové barvy s bilou lysinou na čumáčku a tmavým pálením. Má bílé znaky na packách, břichu i na zádech a na konci ocásku. 

Chlapeček je velmi hravý a aktivní, bude skvělým parťákem pro všechny aktivity. U krmení bývá vždy jako první, a nenechá se jen tak někým vystrčit. 

Bow je zatím volný a rád by našel svoji dokonalou rodinu. 

Baileys Queen Bosini

Krásná holčička tmavě modré barvy s bílými plotnami. 

Holčička je již v rezervaci a těší se do nového domova. 

Brian Bosini

Modro bílý chlapeček se žíháním s bílými znaky. Moc hezký a atraktivní klučina. Jestli hledáte kluka vhodného pro každou legraci, tak je to náš Brian. Miluje plyšáky a všechny hračky. Nejraději má velkého plyšového medvěda, kterého vždy přepere, a přemožen svým úspěchem na něm následně usne. 

Brian je zatím volný. 

Berenika Bosini

Úžasná jemná holčička krémové barvy a moc milé povahy. 

Berenika je již v rezervaci a čeká na odjezd do nového domova. 

Všechna štěňátka jsou s průkazem původu od asociace WKU. K odběru budou od 13. 4. 2024. Budou 2x očkovaná, čipovaná, odčervovaná podle schématu. Domů si odvezou menší výbavičku, granulky na které jsou zvyklá, a se vším novým majitelům ráda poradím. Samozřejmostí je doživotní servis naší CHS Bosini, pohlídání v době dovolené a další. Štěňátka jsou vychovávaná v rodinném kruhu na našem ranči. Jejich rodiče jsou velmi milý společníci, rádi běhají a mají i úspěchy na výstavách. Oba rodiče jsou uchovněni pod asociací WKU a pes Cézar i pod FCI.

Rezervovat si štěňátko můžete přímo na tel. 731 052 148, na mailu: shrkninice@seznam.cz. Více fotek a videa štěňátek najdete na našem FB - nick Lucie Niklová - porfil s liškou.

Těšíme se na návštěvu. Lucka Niklová CHS Bosini. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!