CHS Whippet Bosini

Vítejte v chovatelské stanici Vipetů.

Na našem ranči chováme nejen koně ale i pejsky. A to konkrétně chrty středního vzrůstu, pocházející z Anglie, plemene whippet. Whippeti jsou úžasní společníci. Určitě každého napadne, že chrt potřebuje velké množství pohybu, ale není tomu tak. Ano, rádi se proběhnou, nejlépe vysokou rychlostí, ale stačí jim čas strávený venku jako ostatním psím plemenům. A pak velmi rádi ulehnou do pelíšku, ale ještě raději se svým páníčkem na gauč. Milují i děti, nejsou konfliktní, mají ideální velikost. 

Základem našeho chovu je úžasný pes, Cézar - (Huckelberry Fin), z chovatelské stanice VIP Poppets. Cézar získal na výstavách ocenění nejlepšího psa plemene a také vyhrál championa celé výstavy. Má nejen úžasné výstavní výsledky ale hlavně má skvělou povahu, pravidelně se mnou jezdí na vyjížďky s našimi koňmi, je vždy odvolatelný, a miluje nade vše svoji rodinu. Neztratí se ani na coursingu, který ho velmi baví. Je uchovněn pod FCI i WKU.

Huckelberry Fin VIP Poppets
Huckelberry Fin VIP Poppets

PUPPIES   Máme štěňátka. Radostně oznamujeme vrh A. Dne 2. 2. 2024 se nám v naší CHS Bosini narodila štěňátka whippetů, 7 chlapečků a 1 holčička. Některá štěňátka je možné si rezervovat již nyní. Kontakt najdete v sekci Kontakt.

Fenka Bea - Bellissima Bianca Brigmonia Bohemia. Velmi hodná, klidná a milující fenka krásné krémové barvy se žíháním. Bea se ve výstavním kruhu také neztratí a má titul nejlepší fenky ve své třídě. Uchovněna pod WKU.Vytvořte si webové stránky zdarma!